Замовити каву оптом

Розпочати співпрацю з нами легко - просто заповніть форму

Coffee Lover співпрацює з усіма оптовими клієнтами: від невеликих кав'ярень до дилерів продуктів.

Ми не економимо на сировині, зберігаємо ціну доступною завдяки великим обсягам виробництва.

Свій бренд кави з Coffee Lover - це просто!

За необхідністю, ми розробляємо індивідуальний купаж, пакування та обсмажуємо каву спеціально для вас!

Для нас важливо, щоб наші партнери та покупці були впевнені в якості продукту, який ми створюємо.
Тому ми організували виробництво відкритого типу і готові не тільки говорити про результати роботи, а й показати їх усім бажаючим.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Хто у нас купує каву?

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Кава оптом для кавʼярень

Ми, Coffee Lover - кавʼярня-ростерія на ВДНГ в Києві. Ми любимо каву, і ось чому:

Illustration

Coffee Lover – одночасно кав’ярня та ростерія, яка знаходиться на ВДНГ. У нас є колосальний досвід в обсмажуванні кавових зерен та в забезпеченні якісною продукцією престижних ресторанів та інших закладів. Якщо Вас цікавить запит кава купити опт, звертайтесь. У нас представлена продукція в широкому асортименті. Ми йдемо в ногу з часом, розвиваємось та експериментуємо. 
Ароматизована кава в зернах оптом – продукція, яка має великий попит. На вибір є багато цікавих варіантів. Наприклад, Creamy Nugat, Blue Berries, Green Walnut.

Історія Coffee Lover

Протягом п’яти років наша команда обсмажувала каву та забезпечувала доставку по Україні. Наразі компанія вийшла на новий рівень, оскільки в одному з павільйонів ВДНГ було відкрите виробництво кави. Додатково працює кав’ярня, в якій гості насолоджуються напоєм, що бадьорить, та отримують позитивні емоції. Ми здійснили свою мрію, тому у нас продається кава в зернах оптом та є можливість відпочити з друзями чи з сім’єю.   

Наша місія

Ми прагнемо подарувати нашим клієнтам не лише смачну каву, але і незабутній досвід. Наша місія - створити місце, де люди можуть зустрічатися, спілкуватися і насолоджуватися найкращими сортами кави. Ми віримо, що кава може об'єднувати людей і робити світ кращим.

Партнерство

Ми готові стати вашими надійними партнерами у світі кави. Пропонуємо широкий спектр послуг:
Купити каву оптом – чудове рішення, про яке Ви не пожалкуєте! Оберіть нашу компанію та розгляньте асортимент. Ми пропонуємо різноманітні послуги:
• кава оптом в зернах для малого та великого бізнесу;
• якісна продукція, яка ідеально підходить для кав’ярень;
• обсмажування кавових зерен під замовлення.
Кава оптом купити – зробити правильний вибір та стати нашим партнером. З нами співпрацюють клієнти, які цінують надійність, якість та чесність. Кава оптом Київ продається на вигідних умовах та з доставкою по Україні.

Кава для офісу

Підберемо каву, яка допоможе співробітникам швидко прокинутись та бадьоро працювати! Надамо персонального менеджера, обладнання та безкоштовне обслуговування.

Кава для дилерів

Широкий асортимент, комісія 20%, відстрочка платежу 21 день. Надамо фото товарів, повну інформацію та рекомендовані ціни. Допомога персонального менеджера на кожному етапі.

Кава для HORECA

Ми знаємо яку каву полюблять ваші гості. Адже маємо великий досвід у HORECA. Вигідні ціни за оптові замовлення, зручна доставка та оплата. Стабільна якість кави від партії до партії.

Наші бесцелери


Made with